Szkoła Języka Hiszpańskiego Gorzów - Flamenco Gorzów

oferta szkoły języka hiszpańskiego Flamenco

  • zajęcia indywidualne oraz grupowe (maksymalnie do 10 osób): zajęcia w towarzystwie są świetną formą dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem, bo właśnie tutaj występuje interakcja między ludźmi ważna w przełamaniu bariery wstydu i odblokowaniu się na mowę i wypowiedź, ponieważ wszyscy uczestnicy są na tym samym poziomie, nie ma „lepszych” i „gorszych”. Jest to też świetna okazja do zawierania nowych znajomości. W zajęciach indywidualnych najlepiej odnajdą się osoby chcące już pogłębiać swoje umiejętności językowe, dla których język przestał być już tylko hobby i przerodził się w pasję. Tacy uczniowie chcą już wynosić z zajęć jak najwięcej i rozwijać swoje możliwości. Na zajęcia w pojedynkę wybierają się również ci, którzy nie mają swojego stałego grafiku dnia i zwyczajnie w żaden sposób nie mogą się dopasować do regularnych zajęć w grupie.
  • wszystkie poziomy zaawansowania (A1-C2): naszym uczniom oferujemy każdy poziom nauki, od całkowitych podstaw do zupełnego zaawansowania. Każdy może zacząć naukę na poziomie, jaki preferuje. Już kiedyś uczyłeś się hiszpańskiego? Wystarczy przypomnieć sobie kilka faktów i można iść na przód! A może nie wystarcza Ci już wiedza, którą posiadasz? Spokojnie, z nami ja rozszerzysz do maximum granic! Nie znasz po hiszpańsku ani słowa? Na pewno szybko oświecimy Cię, że jesteś w błędzie i znasz mnóstwo wyrazów pochodzących z języka kastylijskiego!
  • zarówno konkurencyjne ceny jak i czas trwania zajęć: jako jedyni proponujemy Ci 60 minutowe lekcje w szalenie atrakcyjnej cenie! U nas za pełną godzinę zegarową w cenie regularnej (po zakończeniu promocji „1 semestr za złotówkę”) przy zajęciach grupowych zapłacisz maksymalnie 25zł, a musisz wiedzieć, że cena maleje wraz z ilością osób (min. 3, max. 8 osób). Jest to stawka dostępna dla każdego, kto chce poszerzyć swoje horyzonty bez wydawania majątku. Ważne: z nami nie musisz podpisywać żadnej zobowiązującej Cię do czegokolwiek umowy, możesz zrezygnować w każdej chwili.
  • profesjonalne podejście do ucznia: uczysz się jak chcesz i czego chcesz. Zależy Ci na powtórzeniu interesującego Cię materiału? Chcesz jedynie potrafić dogadać się na wakacyjnej wycieczce? Wyjeżdżasz za granicę do pracy lub na program wymiany studentów Erasmus? A może potrzebujesz rozszerzyć słownictwo z konkretnej tematyki dotyczącej Twojej profesji? Na wszystko znajdziemy rozwiązanie, naszą dewizą jest: dla chcącego nic prostszego!
  • przygotowanie materiałów dydaktycznych dopasowanych do potrzeb: jest Ci niezbędny hiszpański w pisaniu? Nauczymy Cię! Nie lubisz gramatyki? Damy radę bez niej. Zależy Ci wyłącznie na konwersacjach? Również zaplanujemy z dokładnością takie lekcje.
  • interesujące lekcje w miłej, bezstresowej atmosferze: nic się nie stanie, jeśli nie odrobisz zadania domowego - i tak zdasz na kolejny semestr :) Nie wprowadzamy żadnego rygoru, to nie wojsko! Zajęcia dodatkowe mają być przyjemnością dla każdego, aby wszyscy czuli się swobodnie i z chęcią przychodzili uczyć się tego pięknego języka. Jedyne, o co prosimy, to o informowanie nas w razie nieobecności w danym dniu.
  • wprowadzanie elementów z życia i świata kultury, obyczajów i historii Hiszpanii: wiesz, czym jest Tomatina en Buñol, Fallas de Valencia, Hogueras de San Juan, Corridas de toros, Fiesta de San Fermín? Ciekawi Cię, jak Hiszpanie spędzają Boże Narodzenie, Dzień Kobiet, jak wyglądają przygotowania do Wielkanocy? Chcesz wiedzieć, co dzieje się w Meksyku w dniach poprzedzających „Día de los muertos”, czyli meksykańskie obchody święta zmarłych? Tych wszystkich ciekawostek dowiesz się podczas zajęć tematycznych dotyczących kultury Półwyspu Iberyjskiego i Ameryki Łacińskiej.
  • zabawy dla najmłodszych: warsztaty plastyczne, śpiewanie piosenek, gry planszowe, robótki ręczne z okazji różnych świąt, mnóstwo śmiechu i zabawy: wszystko po to, aby zachęcić dzieciaki do aktywności związanej z językiem i by z przyjemnością rozwijali swoje zdolności. Nauka obcego języka na etapie przedszkolnym i podstawowym jest wyjątkowo ważna, dzieci wchłaniają widzę jak gąbka, szybciej zapamiętują słówka i wykazują dużo większe umiejętności w opanowaniu materiału niż osoby dorosłe. Pozwólmy dzieciom korzystać z tej możliwości i dzięki temu dajmy im szansę na ich lepszą przyszłość!
  • wartościowe nagrody i upominki dla najlepszych uczniów: systematyczność się opłaca. Dla tych najbardziej ambitnych gwarantujemy nagrody w różnych konkursach, które będą odbywać się w ciągu roku. Nagrody pocieszenia trafią do tych, którzy będą mieć mniej szczęścia, bo najważniejsze są chęci i zapał. Wiadomo, iż konkursy mają to do siebie, że mieszają nam w głowach wszystkie informacje.
  • w drugim semestrze podręczniki GRATIS dla każdego uczącego się w grupie! Przez pierwszy semestr zachęcamy Cię na wszystkie możliwe sposoby do polubienia tego wyjątkowego języka, a w drugim zabieramy się „ostro” do pracy przy akompaniamencie pomocy naukowych. Podręczniki, które dla Was wybraliśmy, są kolorowe, nowoczesne i przejrzyste, zawierają aktualnie używane słownictwo i wyrażenia, więc z pewnością zostaniesz w swojej wypowiedzi dobrze odebrany przed rodowitego Hiszpana. Lub Hiszpankę!